Gry Dekorowanie | Gry dla dziewczyn


Kategoria:‘Gry dekorowanie’Gra w dekorowanie

Wednesday, March 21st, 2012

Gra w dekorowanie

Przenosimy się do kuchni gdzie będziemy przygotowywać przepyszne przekąski które następnie trzeba będzie udekorować. Do dekorowania będziemy mieli torty, puść trochę wodzy fantazji i postaraj się jak najlepiej udekorować te ciasto. Zagraj w podobne gry – tutaj zagraj.

Gra meblowanka

Wednesday, March 21st, 2012

Gra meblowanka

Wcielamy się w osobę której zadaniem będzie meblowanie domów jak i też poszczególnych pokoi. Tym razem mamy kolejny pokój do umeblowania. Rzeczy z jakich możemy go meblować są już na miejscu. Teraz wszystko zależy wyłącznie od Was. Zobacz nowe gry dekorowanie dla dziewczyn.

Gra w meblowanie

Wednesday, March 21st, 2012

Gra w meblowanie

Pierwsza tego rodzaju gra meblowanie w której będziemy mieli okazję puścić wodzę fantazji i mieć możliwość dekorowania oraz meblowanie plaży. Zobacz co czeka na ciebie i z jakich elementów będziemy mogli zdobić plażę oraz jej otoczenie dookoła.

Akwarium Bratz

Wednesday, March 21st, 2012

Akwarium Bratz

Czeka na Was wyjątkowe akwarium Bratz, jeżeli lubicie rybki to zachęcamy Was do tej gry gdzie sami będziecie mogli udekorować to akwarium tak aby stało się akwarium waszych marzeń. Wszystko czego będziecie do tego potrzebować odnajdziecie w grze. Mamy także nowe gry meblowanie dla dzieci.

Domek Barbie

Wednesday, March 21st, 2012

Domek Barbie

Jeżeli chcieliście jak wygląda domek Barbie i może chcecie sami zbudować jak i też umeblować taki domek to wszystko stoi dla Was otworem, wystarczy tylko wybrać tą grę gdzie będziemy meblować od podstaw taki domek Barbie grając w gry dekorowanie za darmo.